STRONKA NATURYSTYCZNA

Media o golasach

Na sofie u nudystów

2011-11-25 12:51:26, komentarzy: 0

 

5 września 2011

autor: Jed Lipinski

 

Nudyści otwierają swe domy dla niezamożnych turystów należących w internetowej społeczności couchsurferów.

Wiosną tego roku dwaj niemieccy studenci z Hanoweru, Daniel Ruf i Patrick Palme, przejechali samochodem całe Stany Zjednoczone prawie nie płacąc za noclegi. Podczas podróży zatrzymywali sie na noc w dwudziestu różnych miastach, u osób poznanych za pośrednictwem strony internetowej CouchSurfing, serwisu społecznościowego, którego członkowie nieodpłatnie udostępniają swoje domy turystom.

Jednak mimo iż wysłali mnóstwo maili z prośbą o gościnę do mieszkańców Nowego Jorku, otrzymali tylko jedną odpowiedź. Jej nadawcą był Robert Redmond, 48-letni pracownik Nowojorskiego Departamentu Parków, który na swoim profilu internetowym zamieścił zdjęcie przedstawiające go nagiego w kajaku na rzece Delaware.  

Redmond, jak się okazuje, jest członkiem funkcjonującej w ramach serwisu CouchSurfing grupy Clothing Optional. Jest nudystą od 23 roku życia, kiedy to po raz pierwszy kąpał się nago w Jeziorze Michigan. Przez ostatni rok gościł turystów w swoim czteropokojowym mieszkaniu na Upper West Side i przez większość czasu nie miał na sobie nic prócz zegarka marki Swiss Army i pary znoszonych sandałów firmy Teva.

- Zawsze zakładam slipki, jeśli tylko moi goście czują się skrępowani - powiedział ostatnio, częstując Daniela Rufa i Patricka Palme kanapkami z łososiem. Ci ostatni byli wprawdzie całkowicie ubrani, ale czuli się zupełnie swobodnie w towarzystwie gołego Roberta.

- To jego dom – stwierdził Palme. – Może robić wszystko, na co ma ochotę.

A 21-letni Ruf dodał: - Jesteśmy zadowoleni, że mamy się gdzie zatrzymać.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych