STRONKA NATURYSTYCZNA

Sauny, banie, termy

Warszawa
Klub Łaźnia, ul. Puławska
119, czynne codziennie od 10:00 do 19:00
Godne polecenia miejsce na warszawskim Mokotowie. Przyjazna obsługa, czysto, schludnie, niemal luksusowo. Klub łaźnia dusponuje szeroką gamą odnowy biologicznej. Są to:
SAUNA SUCHA
Klasyczna sauna fińska o temperaturze do 100° C i bardzo niskiej wilgotności. Wypoczynek w saunie uzupełnia muzyka relaksacyjna.
ŁAŹNIA PAROWA
Wykonana z kamienia łaźnia o temperaturze ca 50 C i wilgotności dochodzącej do 100%.
TYLARIUM
Drewniana sauna o temperaturze ca. 65 C, ma podwyższoną wilgotność poprzez podawaną dodatkowo parę. Dodatkowo wyposażona jest w zmieniające kolor oświetlenie – terapia światłem. Wypoczynek w saunie uzupełnia muzyka relaksacyjna.
GROTA INHALACYJNA
Pomieszczenie o temperaturze około 35 C, podgrzewane siedzenia i podłoga, powietrze wypełnione jest olejkami eterycznymi.
STUDNIA LODOWA
Mały basen z zimną wodą umożliwiający bardzo dokładne schładzanie ciała po pobycie w saunie.
KAPSUŁA NEO QUI
(hydromasaż, sauna infrared, prysznice Vichy)
Wielofunkcyjna kapsuła umożliwiająca skorzystanie z masażu wodnego połączonego z masażem powietrznym lub sauny infrared wraz z masażem wibracyjnym i prysznicami Vichy.
SOLARIUM Z AROMATERAPIĄ
Nowoczesne łóżko opalające wyposażone w aromaterapię, system który wprowadza relaksujący lawendowy zapach i bryzę (mgiełka wodna) delikatnie schładzającą ciało podczas opalania.
SALA RELAKSACYJNA
Sala wyposażona w leżaki na których można wypocząć po kąpielach w saunach. Znajduje się tam barek z napojami i drobnymi przekąskami.

Czeladź woj. śląskie
Termy Rzymskie w Pałacu Saturna, ul. Dehnelów 2, czynne codziennie od 15:00 do 23:00, w weekendy od 10:00 do 23:00

Bez wątpienia najlepszy w Polsce obiekt tego typu. Niewiele jest w Polsce miejsc, które z największym smakiem i przepychem łączą historię z tym, co nowoczesne i funkcjonalne.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych